Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościAktualnościKolejny sukces Kacpra

Kolejny sukces Kacpra

kacper13.01.2017 Kacper Trela, uczeń kl. 1 LO, zajął III miejsce podczas XIX Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Nyskim Domu Kultury. W przesłuchaniach wzięło udział ponad 40 wykonawców, Jako jedyny sam sobie akompaniował wykonując utwór z repertuaru "Naszej Rodziny Poszerzonej" p.t. "Słowo chlebem się stało". Kacper został poproszony przez organizatorów imprezy o powtórne wykonanie nagrodzonej piosenki na otwarcie gali finałowej, która odbyła się 22.01.2017 (również w NDK).

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates