Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

25 Finał WOŚP

wospSą wśród nas wyjątkowi uczniowie- gimnazjum, liceum i technikum Zespołu Szkół w Otmuchowie, są także wyjątkowi nauczyciele, jak opiekun Samorządu Szkolnego p. Marta Hamerla- Pater. To ona po raz kolejny, wraz z mężem Bartoszem, zakręciła KOŁEM ORKIESTRY w Paczkowie, organizując także sztab w Otmuchowie. Dzięki ich staraniom, wsparciu miasta, szkoły, domu kultury , niezastąpionemu p. Adamowi Czarnikowi oraz wszystkim artystom, którzy cenią pracę charytatywną, zorganizowali liczne koncerty, kwesty, licytacje, w wyniku których udało się zebrać w naszym sztabie aż 13000 zł na cele ORKIESTRY.

/plik pdf/

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates