Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościAktualnościXXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

24 marca 2017 r. w Opolu odbył się etap okręgowy XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Nasz rejon (gmina Otmuchów i Paczków) w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych reprezentowały uczennice Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Zadaniem uczestników było przeprowadzenie akcji prozdrowotnej na terenie szkoły, środowiska lokalnego oraz przedstawienie jej w formie papierowej i multimedialnej. Bardzo istotna była również wiedza na temat zdrowia, profilaktyki, zdrowego stylu życia, ekologii, pierwszej pomocy oraz ogólnej wiedzy na temat Czerwonego Krzyża. Kornelia Trela, reprezentująca Gimnazjum w Otmuchowie, otrzymała wyróżnienie za innowacyjność pomysłu i sposób przedstawienia tematu pracy „Uroda bez chemii”. Julia Bukartyk, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Otmuchowie, zajęła I miejsce i będzie reprezentować województwo opolskie na etapie krajowym pod koniec maja. Praca Julki „W sporcie najbardziej aktywny, w niesieniu pomocy efektywny”, uzyskała maksymalną liczbę punktów. Uczennica wykazała się także najwyższym poziomem wiedzy. Opiekunem uczennic i koordynatorem prac jest pani Marzena Zychowicz, nauczycielka ZS w Otmuchowie

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates