Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościAktualnościUmowa o współpracy z PWSZ

Umowa o współpracy z PWSZ

18 stycznia 2013 r w godzinach popołudniowych w zamku w Otmuchowie podpisana została umowa o współpracy między Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie a Zespołem Szkół w Otmuchowie. Przedmiotem umowy jest zawiązanie współpracy w zakresie działalności dydaktycznej, poszerzenia oferty edukacyjnej oraz promocji kierunków kształcenia w PWSZ w Nysie. Umowę podpisali mgr inż. Jan Woźniak Burmistrz Otmuchowa oraz mgr Leszek Podruczny Dyrektor Zespołu Szkół w Otmuchowie. W imieniu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie umowę podpisała dr inż. Zofia Wilimowska, prof. PWSZ Rektor uczelni.

 Umowa stanowi ważny element polityki oświatowej Gminy Otmuchów, zwłaszcza w obszarze szkolnictwa gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego. Na mocy umowy uczelnia udostępni dla potrzeb otmuchowskiej oświaty swój potencjał dydaktyczny. Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą mogli korzystać z pełnego wachlarza wykładów, warsztatów i szkoleń prowadzonych przez kadrę naukową uczelni. Pierwsze wykłady rozpoczną się już w styczniu br.

Dziękujemy za to, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie zgodziła się objąć swoim patronatem naukowym Zespół Szkół w Otmuchowie. Jest to dla nas wielki zaszczyt i jednocześnie zobowiązanie. Obiecujemy, że będziemy dobrym partnerem i liczymy na owocną współpracę – powiedział po podpisaniu umowy Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

Cieszy mnie, że Zespół Szkół ma tak duże wsparcie ze strony władz Otmuchowa. To dobrze wróży naszej Współpracy. Zapewniam, że z podpisanej dziś umowy będziemy się rzetelnie wywiązywać – mówiła w czasie wystąpienia Zofia Wilimowska Rektor PWSZ w Nysie.

W spotkaniu poprzedzającym podpisanie umowy uczestniczyli także: dr inż. Mariusz Kołosowski Prorektor ds. studenckich i dydaktyki oraz Stanisław Zaczyk Przewodniczący Rady Miejskiej w Otmuchowie, Teresa Skiba Przewodnicząca Komisji Oświaty i Wiesław Mazek Dyrektor Zespołu Obsługi Szkolnictwa w Otmuchowie.

W czasie spotkania z programem artystycznym wystąpili także uczniowie Zespołu Szkół w Otmuchowie.

 

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates