Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Bal 2013

bal 201324 stycznia 2013 roku odbył się bal zimowy. Uczniowie klas trzecich odtańczyli dostojnego poloneza, a komisja konkursowa wybrała najlepiej tańczącą parę. Huczna zabawa trwała do godz. 2100.  

 W czasie balu były zorganizowane trzy konkursy: Karaoke, Taniec z balonem oraz Taniec na gazecie. Karaoke wygrały Lidia Górnicka z klasy drugiej „d” gimnazjum  oraz Martyna Gąsiorek z klasy trzeciej „b” LO.  W tańcu z balonem zwyciężyli Kamil Biernat i Szymon Ryłko -  uczniowie z klasy trzeciej „b” gimnazjum, natomiast w tańcu na gazecie wygrała Martyna Borys z klasy trzeciej „b” gimnazjum i Tomasz Wydra z klasy trzeciej „a” LO. Wszyscy zwycięzcy dostali wspaniałe nagrody. Królem i królową liceum zostali Kamil Wróbel i Katarzyna Cała z klasy drugiej LO, natomiast królem i królową gimnazjum zostali Dominik Ryś z klasy trzeciej „c” i Aleksandra Guła z klasy pierwszej „c”.

 

 


Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates