Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościSport szkolnyPółfinał Licealiady

Półfinał Licealiady

W dniu 1 marca 2013 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Otmuchowie odbyły się Zawody Półfinałowe w Piłce Ręcznej Dziewczyn w ramach „Licealiady”. Niestety na te szkolne zawody zgłosiły się tylko dwie drużyny spośród 4, które powinny w nich wziąć udział.

 

W turnieju uczestniczyły 2 zespoły:

 

  1. 1.Zespół Szkół w Otmuchowie
  2. 2.I Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie - Koźlu

Rozegrano jeden mecz:

ZS w Otmuchowie – I LO w Kędzierzynie – Koźlu                                               15:4

Zawody sędziowała Pani Monika Bązi z Opolskiego Związki Piłki Ręcznej w Opolu.

Dyplom za I miejsce odebrała najlepsza drużyna w półfinale – Zespół Szkół w Otmuchowie. Zawody zostały zorganizowane z funduszy Starostwa Powiatowego w Nysie. Najwięcej bramek zdobyła Ewelina Sopata z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Kolejność drużyn w zawodach:

I miejsce – Zespół Szkół w Otmuchowie

II miejsce – I LO w Kędzierzynie - Koźlu

Skład drużyny, która wywalczyła awans do finału(w nawiasach liczba zdobytych bramek w turnieju) :

Zespół Szkół w Otmuchowie (opiekun – Jolanta Czerniec): Ewelina Sopata(7), Anna Dorosz(4), Klaudia Białkowska(bramkarz), Pamela Słobodziuk (2), Klaudia Pawłowska (2), Magdalena Nowak, Patrycja Lewicka, Magdalena Grzybek, Magdalena Badowska, Aleksandra Bańbuła, Daria Bańbuła.

Skład drużyny I LO w Kędzierzynie – Koźlu, która zajęła II miejsce (opiekun – Joanna Urych): Danuta Golasz (3), Natalia Wołkowiecka (1), Patrycja Rydzy, Martina Linek, Katarzyna Werner, Marta Szwalbe, Karolina Solarz, Dominika Łotecka, Kinga Grabska, Agata Bracka, Justyna Ficoń, Anna Kisińska, Magdalena Kotula, Oliwia Brzostowska.

Zespół Szkół w Otmuchowie, który wygrał zawody półfinałowe weźmie udział w Finale Wojewódzkim „LICEALIADY” w połowie marca tego roku.

Najlepszym bramkarzem zawodów została Klaudia Białkowska a najlepszym zawodnikiem Ewelina Sopata (rzuciła 7 bramek)obie z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Trzymamy za Was kciuki w Finale „LICEALIADY”.

Organizatorzy: Jolanta Czerniec, Wiesław Bukartyk

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates