Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościSport szkolnyI Szkolny Rajd Rowerowy

I Szkolny Rajd Rowerowy

Sport to zdrowie!!!

Taką zasadę wyznają nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Pan Wiesław Bukartyk to inicjator pierwszej rowerowej imprezy w naszym Zespole Szkół. Wraz z nim i panami: J. Kobakiem i K. Waligórą grupa uczniów Gimnazjum pojechała na dwudniowy rajd.

 

Trasa wiodła z Otmuchowa, poprzez malowniczy Niedźwiedź, Doboszowice, Kamieniec Ząbkowicki aż do Złotego Stoku. Młodzież nie tylko mogła sprawdzić swoje siły i umiejętności jako cyklistów, ale po drodze zwiedzała ciekawe miejsca naszego regionu. Nocleg w Złotym Stoku okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę – na tym kilometrze siły uczestników były na wyczerpaniuJ Po regeneracyjnym posiłku w miejscowej pizzerii niestrudzeni rajdowcy jeszcze relaksowali się w czasie zabaw rekreacyjnych w „Sport-Kompleksie”. Następnego dnia: trasa powrotna: w doskonałych humorach i świetnej kondycji. Uczestnicy zapowiedzieli swoim opiekunom, że to nie ostatnia ich wyprawa rowerowa!

Bogatsza fotorelacja - tutaj

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates