Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeAktualnościSport szkolnyZawody Powiatowe w Piłce Ręcznej

Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej

W dniu 23 stycznia 2013 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Otmuchowie odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Ręcznej Dziewczyn.

W turnieju uczestniczyły 3 zespoły:

Zespół Szkół Ogólnokształcących „Carolinum” w Nysie

Zespół Szkół w Otmuchowie

Zespół Szkół w Paczkowie

 

 

 

Rozegrano 3 mecze w systemie „każdy z każdym”:

ZSO „Carolinum” w Nysie – ZS w Otmuchowie                  19:2

ZS w Otmuchowie – ZS w Paczkowie                                    20:1

ZS w Paczkowie– ZSO „Carolinum” w Nysie                                    13:4

Zawody sędziował Pan Ryszard Klimkowicz z Opolskiego Związku Piłki Ręcznej w Opolu. Nagrodę za I miejsce odebrała najlepsza drużyna w powiecie – Zespół Szkół w Otmuchowie; piłkę do gry w szczypiorniaka ufundowało Starostwo Powiatowe w Nysie. Najwięcej bramek zdobyła Ewelina Sopata i Anna Dorosz z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Kolejność drużyn w zawodach:

I miejsce – Zespół Szkół w Otmuchowie

II miejsce – Zespół Szkół w Paczkowie

III miejsce –Zespół Szkół Ogólnokształcących „Carolinum” w Nysie

Składy drużyn, które wywalczyły awans do następnej rundy rozgrywek (w nawiasach liczba zdobytych bramek w turnieju) :

Zespół Szkół w Otmuchowie (opiekun – Jolanta Czerniec): Anna Dorosz(7), Ewelina Sopata(7), Klaudia Białkowska(bramkarz), Magdalena Nowak(3), Patrycja Lewicka(3), Klaudia Pawłowska, Pamela Słobodziuk(4), Magdalena Badowska(6), Aleksandra Nowak, Magdalena Grzybek(4), Daria Bańbuła.

Zespół Szkół w Paczkowie (opiekun – Jarosław Soszek):Kamila Jankowska(3), Jowita Biel(2), Agnieszka Bednarczuk(2), Paulina Światłoch(5), Monika Klimczak(1), Karolina Hołowacz, Anna Szlachta, Klaudia Grzanka, Ewelina Duszkiewicz,

Zespół Szkół w Otmuchowie, który został Mistrzem Powiatu Nyskiego, będzie organizatorem zawodów na szczeblu półfinału w dniu 1 marca 2013 roku, natomiast drużyna z ZS w Paczkowie pojedzie na drugi półfinał do Grodkowa.

Najlepszym bramkarzem turnieju została Klaudia Białkowska, a najlepszymi zawodniczkami Anna Dorosz i Ewelina Sopata (zawodniczki rzuciły po 7 bramek) - wszystkie z Zespołu Szkół w Otmuchowie.

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates