Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Wyjazd integracyjny ... czyli I technikum rządzi.

Nowy obrazPo uroczystości ślubowania klasa 1 Technikum wraz z wychowawczynią panią Marzeną Zychowicz i panem Dariuszem Dolinkiewiczem pojechała w ramach integracji klasowej do Muzeum Motoryzacji w Paczkowie.

Nowy obraz 1W muzeum spędziliśmy około dwóch godzin oglądając ciekawe modele starych samochodów. Niektóre z nich miały sto lat. Szczególnie „brykami” zafascynowane były nasze dwie kobiety klasowe. Panów zainteresowały eksperymenty fizyczne związane z motoryzacją. Przy okazji nauki była świetna zabawa. Na koniec zwiedzania muzeum byliśmy w paczkowskiej winiarni gdzie dowiedzieliśmy się trochę o szczepach winogron, produkcji win i jego przechowywaniu, czyli było trochę chemii. Po ścieżce edukacyjnej była rywalizacja sportowa- gra w kręgle. Takie wyjazdy dają możliwość bliższego poznania siebie, integrują grupę klasową, a przy okazji zabawy możemy się wiele nauczyć .Nowy obraz 2

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates