Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Dwa finały powiatowe nyskiego sportu szkolnego dla Otmuchowa

zdjcie pika rcznaDo drużyny piłki ręcznej dziewcząt otmuchowskiego gimnazjum, które od wielu lat jest najlepsza w powiecie nyskim dołączyli także chłopcy, wygrywając zawody finałowe w halowej piłce nożnej.

 

Rozpoczęły dziewczęta, które 15.11.17r. zdecydowanie pokonały dwa nyskie gimnazja: nr. 2 i gimnazjum diecezjalne. O  finał wojewódzki będą walczyły w dniu 22.11.17r.  Wystąpiły w składzie: Kamila Banasiak, Wiktoria Dyrek, Aleksandra Kilian, Amelia Cejko, Amelia Czerniec, Patrycja Tymczyszyn, Paulina Hucaluk, Kubalańca Karina, opiekun: Janusz Kobak. W dniu 17.11.2017r. w hali ZS w Otmuchowie odbył się finał powiatu nyskiego w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody te  z kompletem punktów wygrali uczniowie otmuchowskiego gimnazjum. Po drodze pokonali silne zespoły z Publicznego Gimnazjum nr 2 z Nysy, nr 2 z Głuchołaz i Skoroszyc.

 

zdjcie pikarzeW nagrodę awansowali do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 23.11.17r. równierz w hali przy ulicy Krakowskiej 36. Zwycięscy wystąpili w składzie: Filip John, Kacper Krypciak, Marek Samiec, Michał Pajor, Kacper Olender, Rafał Wojewoda, Marcel Jamrozowicz, Adrian Pydych, Dominik Polak, Szymon Stokłos, Damian Tomczyszyn, Patryk Baranowski. Opiekun Wiesław Bukartyk. Organizacją obu turniejów zajęło się Otmuchowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, przy współudziale UKS Spartakus Otmuchów oraz Panów Kazimierza Michałowicza i Krzysztofa Waligóry.

 

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates