Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Akcja "Litwa"

02W dniach 20-30 listopada 2017r. w Zespole Szkół w Otmuchowie przeprowadzona została zbiórka żywności, odzieży, polskich bajek i lektur, którą koordynowała pani Beata Ziomek i Marzena Zychowicz. Dary te zostaną przekazane Polonii litewskiej z miejscowości Turgiele.

 

Młodzież i nauczyciele ZS zebrali:

- żywność: ryż 32szt., kasza 35szt.,makaron 61szt., olej 31szt., mąka 29szt., dżem 5 szt., cukier 15szt., nutella 1szt., pomidory suszone 1szt., buraki ćwikłowe 1szt., kawa 5szt., kakao 1szt., herbata 18szt., przyprawy 21szt., zupki 4szt., mleko 2szt., groszek konserwowy 7szt., kukurydza konserwowa 6szt., konserwy rybne 10szt., konserwy mięsne 15szt., sól 3szt., kasza manna 5szt., fasola 1szt.,groch 1szt., bułka tarta 1szt., galaretka 2szt., płatki śniadaniowe 11szt., czekolada 41szt., ciastka 11szt., cukierki 9szt., wafelki 40 szt.,

- książki 150szt., zeszyty 4szt., gry planszowe 2szt, czasopisma

- ubrania: szaliki 14szt., czapki 5szt., rękawiczki 4 pary, kapcie 2 pary, kurtka, bluzy, buty 5 par, zestaw komunijny, bluzki, koszulki

Dary te zostały oszacowane na kwotę: ok. 4 tys. zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.


 
 01  04  

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates