Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Finał wojewódzki Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

0215 marca 2018 r. w Opolu odbył się etap okręgowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Nasz rejon (gmina Otmuchów i Paczków) w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentował uczeń Zespołu Szkół w Otmuchowie- Daniel Sopata.

 

Zadaniem uczestników było przeprowadzenie akcji prozdrowotnej na terenie szkoły, środowiska lokalnego oraz przedstawienie jej w formie pisemnej i elektronicznej. Bardzo istotna była również wiedza na temat zdrowia, profilaktyki, zdrowego stylu życia, ekologii, pierwszej pomocy oraz ogólnej wiedzy na temat działalności Czerwonego Krzyża.

Praca Daniela „Wpływ urządzeń elektrycznych i elektronicznych na zdrowie i życie człowieka” uzyskała maksymalną liczbę punktów. Została wyróżniona za innowacyjność tematu oraz zakres dotarcia do odbiorcy.

Opiekunem i koordynatorem jest pani Marzena Zychowicz, nauczycielka ZS w Otmuchowie i wieloletnia działaczka PCK.

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates