Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Finał wojewódzki Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

0215 marca 2018 r. w Opolu odbył się etap okręgowy XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Nasz rejon (gmina Otmuchów i Paczków) w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentował uczeń Zespołu Szkół w Otmuchowie- Daniel Sopata.

 

Zadaniem uczestników było przeprowadzenie akcji prozdrowotnej na terenie szkoły, środowiska lokalnego oraz przedstawienie jej w formie pisemnej i elektronicznej. Bardzo istotna była również wiedza na temat zdrowia, profilaktyki, zdrowego stylu życia, ekologii, pierwszej pomocy oraz ogólnej wiedzy na temat działalności Czerwonego Krzyża.

Praca Daniela „Wpływ urządzeń elektrycznych i elektronicznych na zdrowie i życie człowieka” uzyskała maksymalną liczbę punktów. Została wyróżniona za innowacyjność tematu oraz zakres dotarcia do odbiorcy.

Opiekunem i koordynatorem jest pani Marzena Zychowicz, nauczycielka ZS w Otmuchowie i wieloletnia działaczka PCK.

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates