Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

III Turniej Gier Komputerowych

turniej3

UWAGA !!!! Możliwość zglaszania drużyn zamknięta!!!!!

Zgodnie z regulaminem wszystkie zgłoszenia po terminie 17.05.2018 nie będą akceptowane.

 

Pragniemy zaprosić uczniów  do uczestnictwa w III Turnieju Gier Komputerowych w Zespole Szkół w Otmuchowie w dniu 24 maja 2018. Wzorem ubiegłorocznej edycji, jest to impreza organizowana i prowadzona przez uczniów technikum informatycznego pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych.

 

Pierwsza oraz druga edycja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem uczniów, którzy żywo wyrażają swoje zainteresowanie tegorocznym wydarzeniem. Można zaobserwować, że tzw. e-sport staje się w naszym kraju coraz popularniejszy, a jednocześnie coraz bardziej skomercjalizowany. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności, nasz partner tj. PWSZ w Nysie od kilku lat organizuje nie komercyjne wydarzenia tego typu, skierowane do dorosłych graczy naszego regionu, a wraz z naszą szkołą po raz kolejny organizuje taką imprezę, skierowaną do młodzieży. Chcielibyśmy, aby to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz szkolny naszego małego regionu, a młodzież realizowała swoje pasje i poznawała nowych przyjaciół. Planowany turniej obejmować będzie następujące gry:

Counter-Strike: Global Offensive - drużyny 5 osobowe
League of Legends - drużyny 5 osobowe
FIFA - rozgrywka indywidualna

 

 

 Regulamin turnieju /pdf/

Zgoda Rodziców dla osób niepełnoletnich /pdf/

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates