Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

III Turniej Gier Komputerowych

turniej3

UWAGA !!!! Możliwość zglaszania drużyn zamknięta!!!!!

Zgodnie z regulaminem wszystkie zgłoszenia po terminie 17.05.2018 nie będą akceptowane.

 

Pragniemy zaprosić uczniów  do uczestnictwa w III Turnieju Gier Komputerowych w Zespole Szkół w Otmuchowie w dniu 24 maja 2018. Wzorem ubiegłorocznej edycji, jest to impreza organizowana i prowadzona przez uczniów technikum informatycznego pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych.

 

Pierwsza oraz druga edycja spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem uczniów, którzy żywo wyrażają swoje zainteresowanie tegorocznym wydarzeniem. Można zaobserwować, że tzw. e-sport staje się w naszym kraju coraz popularniejszy, a jednocześnie coraz bardziej skomercjalizowany. Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności, nasz partner tj. PWSZ w Nysie od kilku lat organizuje nie komercyjne wydarzenia tego typu, skierowane do dorosłych graczy naszego regionu, a wraz z naszą szkołą po raz kolejny organizuje taką imprezę, skierowaną do młodzieży. Chcielibyśmy, aby to wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz szkolny naszego małego regionu, a młodzież realizowała swoje pasje i poznawała nowych przyjaciół. Planowany turniej obejmować będzie następujące gry:

Counter-Strike: Global Offensive - drużyny 5 osobowe
League of Legends - drużyny 5 osobowe
FIFA - rozgrywka indywidualna

 

 

 Regulamin turnieju /pdf/

Zgoda Rodziców dla osób niepełnoletnich /pdf/

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates