Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Wycieczki w ramach projektu

01 2W ramach projektu „Moja przyszłość w moich rękach” w kwietniu i maju odbyły się wycieczki w miejsca historyczne. Organizatorem był Zespół Szkół w Otmuchowie pod kierownictwem pani Marzeny Zychowicz.

Młodzież Zespołu Szkół w Otmuchowie oraz Gimnazjum w Jarnołtowie zwiedziła Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach – Opolu i uczestniczyła w lekcji „Od barci do ula”. Wyjazd majowy poświęcony był poznaniu historii miasta powiatowego. Najpierw była lekcja historii w Muzeum: uczniowie gimnazjalni zapoznali się z zabudową miasta średniowiecznego na przykładzie Nysy, a uczniowie Liceum uczestniczyli w wykładzie „Motyw miasta w tekstach kultury”. Następnie oglądali panoramę miasta z tarasu widokowego, zwiedzili Bastion św. Jadwigi oraz Fort II.

07040201 2

Kanał YT

NEW splat red

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates