Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Wycieczki w ramach projektu

01 2W ramach projektu „Moja przyszłość w moich rękach” w kwietniu i maju odbyły się wycieczki w miejsca historyczne. Organizatorem był Zespół Szkół w Otmuchowie pod kierownictwem pani Marzeny Zychowicz.

Młodzież Zespołu Szkół w Otmuchowie oraz Gimnazjum w Jarnołtowie zwiedziła Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach – Opolu i uczestniczyła w lekcji „Od barci do ula”. Wyjazd majowy poświęcony był poznaniu historii miasta powiatowego. Najpierw była lekcja historii w Muzeum: uczniowie gimnazjalni zapoznali się z zabudową miasta średniowiecznego na przykładzie Nysy, a uczniowie Liceum uczestniczyli w wykładzie „Motyw miasta w tekstach kultury”. Następnie oglądali panoramę miasta z tarasu widokowego, zwiedzili Bastion św. Jadwigi oraz Fort II.

07040201 2

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates