Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Książki uwielbiam !

W bieżącym roku szkolnym Zespół Szkół w Otmuchowie pozyskuje książki! Przystąpiliśmy do projektu: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, co pozwoliło naszej pani Blibliotekarce Joannie Kwaśny spełniać marzenia uczniów z gimnazjum, liceum, technikum i szkoły branżowej. Góra pieniędzy (15 tysięcy zł) zamieniła się w spełnione obietnice. DSC06534 KopiowanieI choć ze względu na ceny góra książek nieco mniejsza, to już u wejścia do szkolnej biblioteki rozchodzi się zapach nowości

Uczniowie klasy I Liceum na zajęciach wiedzy o kulturze rozmawiali o ukochanych książkach. Dyskusję prowadziła uczennica tej klasy, Karolina Chmiel. Choć osób kochających literaturę w tej klasie jest oczywiście o wiele więcej. Sympatycznie było wymienić się opiniami o ulubionych książkach, czy zaprezentować całe serie lubianych lektur. I to nie tych obowiązkowych! Po prezentacji „nowości” bibliotecznych- wyścig do wypożyczalni. Tylko u nas książki rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. I już ustawia się kolejka zamawiających poszczególne tytuły…

DSC06538 Kopiowanie  DSC06544 Kopiowanie  DSC06556 Kopiowanie 
 DSC06560 Kopiowanie    DSC06564 Kopiowanie

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates