Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Nyski Festiwal Nauki, 10-11 października 2019 r.

3Tradycją jest już, że uczniowie najwyższych klas naszej szkoły jeżdżą w październiku na Nyską PWSZ, by zakosztować klimatu studiów, pasji, nauki. Tak też było w tym roku. W czwartek i piątek uczniowie klas maturalnych i klasy 2- ej LO pojechali na cykl wykładów o różnej tematyce. Zasłuchani, „przetestowani” i „oświeceni” będą wkrótce decydować, czy pasja stanie się ich pracą, czy praca pasją.

1  2 
 4  5

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates