Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Home

Artykuły

Wspieramy Polaków na Litwie

W dniach 25.11-14.12.2002r. została przeprowadzona zbiórka żywności i środków chemicznych na rzecz Polaków zamieszkujących na Litwie. Akcją kierowały Luiza Nowakowska, Beata Chopkowicz, Beata Ziomek. Zbiórka żywności odbyła się w kilku sklepach takich jak: Lewiatan, Lewiatan Market, Dino w Otmuchowie oraz Lewiatan w Nysie. Bardzo dziękujemy za liczne zaangażowanie uczniów naszej szkoły.

 

 

 

     
     
     

 

 

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates