Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeO szkoleDyrekcjaSport szkolnyŚwięto sportu szkolnego

Święto sportu szkolnego

Dnia 30 kwietnia na stadionie miejskim odbyły się XII Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Gminy Otmuchów, zorganizowane przez Otmuchowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej przy współudziale Urzędu Miejskiego i Zespołu Obsługi Szkolnictwa.

 

Wzięło w nich udział 511 uczniów. Rozdysponowano 120 nagród oraz 132 medali i dyplomów, które ufundował burmistrz naszej gminy pan Jan Woźniak. Dobrze zorganizowane zawody przebiegły w miłej atmosferze, przy sprzyjającej pogodzie.

 

       Składam serdeczne podziękowania Burmistrzowi Gminy Otmuchów oraz nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia XII Igrzysk Lekkoatletycznych.

 

                                                                                        Z wyrazami szacunku

 

Koordynator Sportu Szkolnego

 

                                                                                             w Gminie Otmuchów                                                                                                                                                          Wiesław Bukartyk

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT

 

Z XII IGRZYSK LEKKOATLETYCZNYCH

 

SZKÓŁ GMINY OTMUCHÓW

 

Stadion Miejski w Otmuchowie, 30 kwietnia 2013r

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Żaneta Chorzępa- 14:58

Małgorzata Krawiec- 14:62

Aleksandra Haręża- 14:88

1.

2.

3.

Krzysztof Kulak- 13:93

Szymon Szofer- 14:87

Przemysław Kubicz- 14:89

 

300 metrów

 

500 metrów

1.

2.

3.

Julia Bukartyk- 52:98        

Milena Cebula- 55:82

Wiktoria Mordas- 55:90

1.

2.

3.

Igor Zabrzeski- 1:37:82

Maciej Garwol- 1:42:75

Krzysztof Gładkowski- 1:43:11

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Paulina Gryz- 2:16:82

Kinga Żyrek- 2:21:26

Natalia Żeliszewska- 2:28:67

1.

2.

3.

Paweł Bryś- 3:54:21

Daniel Gazur- 3:54:74

Oskar Wójcik- 3:56:40

skok w dal

1.

2.

3.

Milena Cebula- 3,70

Marcelina Łaptas- 3,45

Martyna Wydra- 3,40

1.

2.

3.

Szymon Szofer- 3,75

Patryk Cycoń- 3,68

Marcel Bracichowicz- 3,37

piłka palantowa

1.

2.

3.

Marta Chodakowska- 44,5

Paulina Pasoń- 37

Żaneta Chorzępa- 35,5

1.

2.

3.

Krzysztof Kulak- 54,5

Patryk Cycoń- 53

Marcin Borowiec- 44,5

kula

1.

2.

3.

MartaChodakowska- 7,90

Julia Malinowska- 5,75

Anna Stępkowska- 5,50

1.

2.

3.

Mikołaj Kucharski- 9,65

Mateusz Wojda- 7,05

Konrad Jakubiszyn- 6,75              

                                                         sztafeta 4x100m

1.

2.

3.

Otmuchów- 1:03:84

Kałków- 1:05:10

Grądy- 1:05:51

1.

2.

3.

Otmuchów- 1:00:45

Maciejowice- 1:03:40

Kałków- 1:03:62

 

                                                                                                                                                                                               

 

 

 

 

 

GIMNAZJA:

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Patrycja Barylska- 14:69

Gabriela Mirek- 15:21

Angelika Kowalik- 15:23

1.

2.

3.

Alan Gryz- 12:91

Michał Ślusarczyk- 13:37

Daniel Maleszka- 13:52

300 metrów

1.

2.

3.

Oliwia Mizia- 51:03

Angelika Gorczyczyńska- 52:01

Joanna Drozdowska- 53:95

1.

2.

3.

Maciej Pochłopień- 43:75

Konrad Sałamacha- 44:29

Dominik Pruszkowski- 45:04

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Nina Bukartyk- 2:06:71

Magdalena Kulczycka- 2:07:08

Patrycja Kotara- 2:12:50

1.

2.

3.

Dominik Ryś- 3:16:46

Bartosz Pazdur- 3:19:72

Dominik Lis- 3:24:06

 

 

 

2000m

 

 

1.

2.

3.

Radosław Lis- 7:26:70

Damian Wezner- 7:28:76

Patryk Chodakowski- 7:30:41

skok w dal

1.

2.

3.

Paulina Basińska- 3,73

Angelika Gorczyczyńska- 3,70

Emilia Dorosz- 3,69

1.

2.

3.

Michał Ślusarczyk- 4,60

Michał Bochniarz- 4,44

Kamil Zemła- 4,43

kula

1.

2.

3.

Pamela Zając- 7,70

Magda Pierzchała- 7,10

Daria Kociubińska- 6,90

1.

2.

3.

Rafał Trzaska- 11,45

Grzegorz Pasoń- 11,45

Patryk Robak- 10,09

                                                         sztafeta 4x100m

1.

2.

3.

Jarnołtów- 65:78

Otmuchów- 68:21

1.

2.

3.

Otmuchów I- 53:40

Otmuchów II- 57:31

Jarnołtów- 60:40

 

                                              

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Magdalena Rosikoń- 17:30

Paulina Mularczyk- 17:60

1.

2.

3.

Dawid Gagatek- 12:54

Tomasz Sidziński- 12:56

Paweł Kotowski- 13:13

300 metrów

1.

2.

3.

Magda Grzybek- 51:76

1.

2.

3.

Paweł Kotowski- 46:99

Sławomir Matras- 47:45

Krystian Jędral- 48:28

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Aleksandra Bańbuła- 2:38:39

1.

2.

3.

Mirosław Chorostecki- 3:02:02

Krzysztof Dudek- 3:03:36

Mateusz Łukasiewicz- 3:14:66

 

 

 

2000m

 

 

1.

2.

3.

Patryk Garwol- 7:01:30

Damian Wiatr- 7:23:56

skok w dal

1.

2.

3.

Magda Grzybek- 4,00

Pamela Słobodziuk- 3,77

Paulina Mularczyk- 2,75

1.

2.

3.

Sławomir Matras- 4,90

Emil Klag- 4,87

Krzysztof Dudek- 4,85

kula

1.

2.

3.

Małgorzata Jaworska- 7,00

Magdalena Bobrowska- 6,70

1.

2.

3.

Kamil Wróbel- 11,80

Rafał Drygier- 11,50

Mateusz Dyl- 11,32

 

 

 

Turniej gier i zabaw –mały olimpijczyk

 

   Klasyfikacja końcowa:

 

1 miejsce   SP Grądy                

 

2 miejsce   SP Otmuchów  

 

3 miejsce SP Kałków

 

4 miejsce SP Maciejowice

 

5 miejsce SP Meszno, Ligota, Wójcice.

 

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates