Święto sportu szkolnego

Dnia 30 kwietnia na stadionie miejskim odbyły się XII Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Gminy Otmuchów, zorganizowane przez Otmuchowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej przy współudziale Urzędu Miejskiego i Zespołu Obsługi Szkolnictwa.

 

Wzięło w nich udział 511 uczniów. Rozdysponowano 120 nagród oraz 132 medali i dyplomów, które ufundował burmistrz naszej gminy pan Jan Woźniak. Dobrze zorganizowane zawody przebiegły w miłej atmosferze, przy sprzyjającej pogodzie.

 

       Składam serdeczne podziękowania Burmistrzowi Gminy Otmuchów oraz nauczycielom wychowania fizycznego, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia XII Igrzysk Lekkoatletycznych.

 

                                                                                        Z wyrazami szacunku

 

Koordynator Sportu Szkolnego

 

                                                                                             w Gminie Otmuchów                                                                                                                                                          Wiesław Bukartyk

 

 

 

 

 

KOMUNIKAT

 

Z XII IGRZYSK LEKKOATLETYCZNYCH

 

SZKÓŁ GMINY OTMUCHÓW

 

Stadion Miejski w Otmuchowie, 30 kwietnia 2013r

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Żaneta Chorzępa- 14:58

Małgorzata Krawiec- 14:62

Aleksandra Haręża- 14:88

1.

2.

3.

Krzysztof Kulak- 13:93

Szymon Szofer- 14:87

Przemysław Kubicz- 14:89

 

300 metrów

 

500 metrów

1.

2.

3.

Julia Bukartyk- 52:98        

Milena Cebula- 55:82

Wiktoria Mordas- 55:90

1.

2.

3.

Igor Zabrzeski- 1:37:82

Maciej Garwol- 1:42:75

Krzysztof Gładkowski- 1:43:11

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Paulina Gryz- 2:16:82

Kinga Żyrek- 2:21:26

Natalia Żeliszewska- 2:28:67

1.

2.

3.

Paweł Bryś- 3:54:21

Daniel Gazur- 3:54:74

Oskar Wójcik- 3:56:40

skok w dal

1.

2.

3.

Milena Cebula- 3,70

Marcelina Łaptas- 3,45

Martyna Wydra- 3,40

1.

2.

3.

Szymon Szofer- 3,75

Patryk Cycoń- 3,68

Marcel Bracichowicz- 3,37

piłka palantowa

1.

2.

3.

Marta Chodakowska- 44,5

Paulina Pasoń- 37

Żaneta Chorzępa- 35,5

1.

2.

3.

Krzysztof Kulak- 54,5

Patryk Cycoń- 53

Marcin Borowiec- 44,5

kula

1.

2.

3.

MartaChodakowska- 7,90

Julia Malinowska- 5,75

Anna Stępkowska- 5,50

1.

2.

3.

Mikołaj Kucharski- 9,65

Mateusz Wojda- 7,05

Konrad Jakubiszyn- 6,75              

                                                         sztafeta 4x100m

1.

2.

3.

Otmuchów- 1:03:84

Kałków- 1:05:10

Grądy- 1:05:51

1.

2.

3.

Otmuchów- 1:00:45

Maciejowice- 1:03:40

Kałków- 1:03:62

 

                                                                                                                                                                                               

 

 

 

 

 

GIMNAZJA:

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Patrycja Barylska- 14:69

Gabriela Mirek- 15:21

Angelika Kowalik- 15:23

1.

2.

3.

Alan Gryz- 12:91

Michał Ślusarczyk- 13:37

Daniel Maleszka- 13:52

300 metrów

1.

2.

3.

Oliwia Mizia- 51:03

Angelika Gorczyczyńska- 52:01

Joanna Drozdowska- 53:95

1.

2.

3.

Maciej Pochłopień- 43:75

Konrad Sałamacha- 44:29

Dominik Pruszkowski- 45:04

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Nina Bukartyk- 2:06:71

Magdalena Kulczycka- 2:07:08

Patrycja Kotara- 2:12:50

1.

2.

3.

Dominik Ryś- 3:16:46

Bartosz Pazdur- 3:19:72

Dominik Lis- 3:24:06

 

 

 

2000m

 

 

1.

2.

3.

Radosław Lis- 7:26:70

Damian Wezner- 7:28:76

Patryk Chodakowski- 7:30:41

skok w dal

1.

2.

3.

Paulina Basińska- 3,73

Angelika Gorczyczyńska- 3,70

Emilia Dorosz- 3,69

1.

2.

3.

Michał Ślusarczyk- 4,60

Michał Bochniarz- 4,44

Kamil Zemła- 4,43

kula

1.

2.

3.

Pamela Zając- 7,70

Magda Pierzchała- 7,10

Daria Kociubińska- 6,90

1.

2.

3.

Rafał Trzaska- 11,45

Grzegorz Pasoń- 11,45

Patryk Robak- 10,09

                                                         sztafeta 4x100m

1.

2.

3.

Jarnołtów- 65:78

Otmuchów- 68:21

1.

2.

3.

Otmuchów I- 53:40

Otmuchów II- 57:31

Jarnołtów- 60:40

 

                                              

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 

100 metrów

dziewczęta

chłopcy

1.

2.

3.

Magdalena Rosikoń- 17:30

Paulina Mularczyk- 17:60

1.

2.

3.

Dawid Gagatek- 12:54

Tomasz Sidziński- 12:56

Paweł Kotowski- 13:13

300 metrów

1.

2.

3.

Magda Grzybek- 51:76

1.

2.

3.

Paweł Kotowski- 46:99

Sławomir Matras- 47:45

Krystian Jędral- 48:28

 

600 metrów

 

1000 metrów

1.

2.

3.

Aleksandra Bańbuła- 2:38:39

1.

2.

3.

Mirosław Chorostecki- 3:02:02

Krzysztof Dudek- 3:03:36

Mateusz Łukasiewicz- 3:14:66

 

 

 

2000m

 

 

1.

2.

3.

Patryk Garwol- 7:01:30

Damian Wiatr- 7:23:56

skok w dal

1.

2.

3.

Magda Grzybek- 4,00

Pamela Słobodziuk- 3,77

Paulina Mularczyk- 2,75

1.

2.

3.

Sławomir Matras- 4,90

Emil Klag- 4,87

Krzysztof Dudek- 4,85

kula

1.

2.

3.

Małgorzata Jaworska- 7,00

Magdalena Bobrowska- 6,70

1.

2.

3.

Kamil Wróbel- 11,80

Rafał Drygier- 11,50

Mateusz Dyl- 11,32

 

 

 

Turniej gier i zabaw –mały olimpijczyk

 

   Klasyfikacja końcowa:

 

1 miejsce   SP Grądy                

 

2 miejsce   SP Otmuchów  

 

3 miejsce SP Kałków

 

4 miejsce SP Maciejowice

 

5 miejsce SP Meszno, Ligota, Wójcice.