Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

HomeO szkoleNauczyciele

Nauczyciele Zespołu Szkół w Otmuchowie

                                                            ROK SZKOLNY 2017/2018

Nauczyciel

Nauczane przedmioty

Funkcja

 mgr Stępkowska Joanna

 język polski

 urlop

 mgr Lichowicz Renata

 język polski

 etyka

 z-ca dyrektora

 mgr Matkowska Grażyna

 język polski

 

 

 

 

 

 mgr Paleczna Lidia

 język polski

 

 

 mgr Wenerska Bożena

 język polski

 wiedza o kulturze

 

 

 dr Bracichowicz Irena

 wiedza o społeczeństwie
 

 mgr Chmiel Jarosław

 język angielski

 

 mgr Habdas Natalia

 język angielski

 urlop

 mgr Hamerla-Pater Marta

 język angielski

 język niemiecki

 

 mgr Nowakowska Luiza

 język angielski

 

 mgr Woźny Ewa

 język angielski

 urlop

 mgr Zychowicz Paweł

 język angielski

 

 mgr Duraj Dorota

 język niemiecki

 

 mgr Hasiak Teresa

 język niemiecki

 religia

 
 mgr Szermit Marta  język angielski  

 mgr Baran Jolanta

 matematyka

 fizyka

 

 mgr Goraj Elżbieta

 matematyka

 

     

 mgr Kowalska Alicja

 matematyka

  
 dr  Kudzia Monika  fizyka  

 mgr Dolinkiewicz Dariusz

 fizyka

 informatyka

 

     

 mgr Czarnopolska Mariola

 chemia

 matematyka

 podstawy przeds.

 ekonomia w praktyce

 przyroda

 urlop

 mgr Kotas Paulina

 matematyka

 

 mgr Wąsowicz Ewa

 chemia

 informatyka

 

 mgr Dudek Adam

 systemy operacyjne

 urządzenia techniki

 komputerowej

 

 mgr Podruczny Leszek

 informatyka

        Dyrektor Zespołu Szkół                               w  Otmuchowie

  mgr Łuszcz Andrzej

 informatyka - przedmioty                   zawodowe

 

 mgr Jarosławska Regina

 biologia

 wychowawca   świetlicy

 

 mgr Stępkowska Ewa

 biologia

 

 mgr Trela Grzegorz

 biologia

 chemia

 przyroda

 

 mgr Chopkowicz Beata

 historia

 wychowanie do życia w

 rodzinie

 

 

 

     

 mgr Tomczyszyn Jerzy

 historia

 wiedza o społeczeństwie

 

 mgr Zychowicz Marzena

 historia

 geografia

 

 

 mgr Kowalska Renata

 geografia

 

 mgr Kozubek-Trela B.

 muzyka

 plastyka

 zajęcia artystyczne

 

 

 

 

 mgr Mamala Barbara

 religia

 zajęcia techniczne

 

 ks. J. Sobiś

 religia

 

 mgr Bednarz Małgorzata

 wychowanie fizyczne

 zajęcia artystyczne z

 tańca

 

 

 

 mgr Bukartyk Wiesław

 wychowanie fizyczne

 
     
     

 mgr Kobak Janusz

 wychowanie fizyczne

 

 mgr Kretowicz Alicja

 wychowanie fizyczne

 

 mgr Łakis Marcin

 wychowanie fizyczne

 

 mgr Waligóra Krzysztof

 wychowanie fizyczne


 

 mgr Wąsowicz Waldemar

 wychowanie fizyczne

 edukacja dla  bezpiecz.

      

 mgr Ziomek Beata

 pedagog szkolny

 

 mgr Kwaśna Joanna

 nauczyciel bibliotekarz

 

 mgr Syga Jolanta

 nauczyciel bibliotekarz  1/2

 

 mgr Krzyżanowska Iwona

 

 mgr Rosikoń Urszula

 wychowawca  świetlicy

 

 wychowawca świetlicy

 

 

 

 

 

 

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates