Polish Czech English German Italian Russian

See other templatesOpolska E-szkoła

Homerekrutacja2014Sport szkolny

Złoty medal dla Zespołu Szkół w Otmuchowie w kategorii gimnazjów – piłka ręczna dziewcząt

Dnia 23.01.2014 W Grodkowie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Gimnazjada 2013/14. Zawody wygrała bez porażki drużyna Zespołu Szkół w Otmuchowie zdobywając Złoty Medal I Tytuł Mistrza Województwa Opolskiego w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjów.

Czytaj więcej: Złoty medal dla Zespołu Szkół w Otmuchowie w kategorii gimnazjów – piłka ręczna dziewcząt

Nasi w finale wojewódzkim

To już Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców Szkól Ponadgimnazjalnych!!! W rozgrywkach wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz drużyny z Brzegu i Opola. Walka była emocjonująca, a w finale najlepsi okazali się uczniowie Zespołu szkół w Otmuchowie!!! Drużyna z Opola zajęła II miejsce, a III – uczniowie Zespołu szkól Zawodowych z Brzegu.

Spartakus znów najlepszy

W dniu 18.12.2013r w hali ZS w Otmuchowie odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Bezkonkurencyjna drużyna Zespołu Szkół w Otmuchowie rywalizowała z Gimnazjum nr 2 w Nysie, Publicznym Gimnazjum w Paczkowie oraz Gimnazjum nr 1 Nysie.

 

Czytaj więcej: Spartakus znów najlepszy

Finał Powiatu Nyskiego w Piłce Koszykowej Chłopców

W dniu 02. 12. 2012r. w sali gimnastycznej ZS w Otmuchowie odbyły się zawody sportowe w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Nyskiego.

Czytaj więcej: Finał Powiatu Nyskiego w Piłce Koszykowej Chłopców

I Szkolny Rajd Rowerowy

Sport to zdrowie!!!

Taką zasadę wyznają nasi nauczyciele wychowania fizycznego. Pan Wiesław Bukartyk to inicjator pierwszej rowerowej imprezy w naszym Zespole Szkół. Wraz z nim i panami: J. Kobakiem i K. Waligórą grupa uczniów Gimnazjum pojechała na dwudniowy rajd.

 

Czytaj więcej: I Szkolny Rajd Rowerowy

Powiatowe zawody LA w Głuchołazach

W dniach 27.05.2013 r. w Głuchołazach odbyły się zawody powiatowe w L.A. Z Zespołu Szkół w Otmuchowie wzięło udział 11 uczniów. II miejsce na 300 m  dziewcząt zajęła uczennica Angelika Gorczyczyńska z kl. 2a oraz III miejsce na 200 m  zajął Radosław Lis 2d.

Wioletta Kretowicz

Święto sportu szkolnego

Dnia 30 kwietnia na stadionie miejskim odbyły się XII Igrzyska Lekkoatletyczne Szkół Gminy Otmuchów, zorganizowane przez Otmuchowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej przy współudziale Urzędu Miejskiego i Zespołu Obsługi Szkolnictwa.

Czytaj więcej: Święto sportu szkolnego

Awans Spartakusa

Do interesującego meczu ligowego doszło dnia 12 kwietnia 2013 r., w którym drużyna gospodarzy- Spartakus Otmuchów, zmierzyła się Olimpem Grodków. Był to decydujący mecz o drugie miejsce w wojewódzkiej lidze młodziczek. Nasze Spartakuski wygrały 18:13, co zapewniło im awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski.


W dolnym rzędzie od lewej: Julia Bukartyk, Joanna Drozdowska, Patrycja Kotara, Milena Cebula, Kinga Banasiak. W górnym rzędzie od lewej: Agata Koziarska, Klaudia Cieślińska, Magdalena Kulczycka, Katarzyna Kulczycka, Marta Chodakowska, Nina Bukartyk i opiekun Janusz Kobak.


Czytaj więcej: Awans Spartakusa

Awans piłkarzy w Coca Cola Cup

Udany turniej naszych gimnazjalistów

12.04. 2013 r. na Orliku w Otmuchowie odbyły się eliminacje rundy 1 Ogólnopolskiego Turnieju Coca-Cola Cup. Drużyna ZS w Otmuchowie awansowała do 2 rundy zajmując drugie miejsce.

Protokół zawodów

Czytaj więcej: Awans piłkarzy w Coca Cola Cup

Igrzyska szkolne

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają!!!

Strona 1 z 2

Adres ePUAP

/UMOtmuchow/SkrytkaESP

Covid

covid

Kanał YT

 

yb1

Najnowsze filmiki z uroczystości szkolnych na kanale YouTube

1. Dni Otwarte

2. Zakonczenie klas maturalnych

Szkolne Koło PCK

Szkolne Koło PCK

Wolny moduł

Native RTL Support

Sport szkolny

Easy to start

Free business joomla templates